SK CZ HU DE

Sirocco 20

Blazeking Sirocco 20 výkon 9,4kW po dobu 8 hodin na jedno naložení

Blazeking Sirocco 20 výkon 9,4kW po dobu 8 hodin na jedno naložení

Blazeking "Sirocco 20" jsou klasické katalytické krbová kamna s propracovaným rustikálním designem v základní verzi s litinovými nožičkami . Jedná se o další velmi kvalitní katalytické kamna prestižní zn. Blazeking.

Jedinečné prvenství získala firma Blazeking zásluhou vývoje technologií, během své 35 leté tradice ve výrobě velkých krbových kamen. Výjimečnost modelu Sirocco 20 je zakotvena ve vysoké účinnosti spalování - max.až 83% a možností ekonomického spalování s hořením po dobu až 20 hodin!

Pokud hledáte "mercedes" mezi výrobci kamen - Vaše volba je správná - je jím právě Blaze King.

Je to právě firma Blazeking, která vynalezla v rok 1983 první hybridní kamna za použití teplovzdušného systému vytápění a katalytického konvertoru. V r. 1984 získala první prohlášení o shodě s č.001 v Severní Americe pro první kamna s čistým spalováním.

Účinnost skutečných naměřených hodnot dokazují testy měření agentury EPA, které jsou odrazem reálného fungování kamen.

Kamna Sirocco 20 - se řadí mezi střední ohniště svého typu na trhu. Topeniště pojme až 18kg tvrdého dřeva co činí 0,05m3. Tento ukazatel není jen ukazatelem vysokého výkonu kamen, ale hlavně u zn. Blazeking ukazatelem, že kamna Blazeking mají o 33% menší spotřebu dřeva. Díky jedinečné kombinaci termostatu a technologii katalytického spalování dokáží na jedno plné naložení pece toto množství paliva udržovat ve stavu hoření po dobu až 20 hodin při ekonomickém provozu.

Verze kamen Sirocco 20 s vrchním konvektorem nejen mění vzhled kamen ale mění i jejich výkon.

Kamna SIROCCO 20 jsou kamna vhodné pro střední obytné domy o velikosti 84-140m2 otopné plochy, domy s nižšími klimatickými teplotami příp. domy kde je potřeba po delší dobu udržovat teploty pro topný cyklus.

Kamna Sirocco 20 jsou kamna výjimečné svými technickými parametry. Jedná se o vysoce hodnotné kamna, které jsou jedinečné na trhu s přínosem vysokého ekonomického efektu využití paliva v provedení na nejvyšším kvalitativním stupni. Verze Sirocco je verzí střední řady klasické katalytické pece z rodiny Blaze King - amerických a kanadských kamen, která udává trend vývoje ekonomického a ekologického spalování na světě.

...

Technické parametry:

výkon: 9,4 kW po dobu 8 hodin na jedno naložení

max.tepelný příkon: 91 KW (údaj na jedno plné naložení při optimálním výkonu)

účinnost: 83% při optimálním výkonu (testováno hodnoty EPA 77%)

topná plocha: 84 - 140m2

doba hoření: až 20 hodin při ekonomickém režimu

emise: 1,34g / hod

velikost topeniště: 0,05m3

kouřovod: 152mm

kapacita dřeva v ohništi: 13,5kg měkké, 18kg tvrdé

hmotnost: verze ohniště s nožičkami 159kg

verze ohniště s podstavcem 190kg

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení