SK CZ HU DE

King

Blazeking King Classic výkon 15,1kW po dobu 12 hodin na jedno naložení.

Blazeking King Classic výkon 15,1kW po dobu 12 hodin na jedno naložení.

Blazeking "KING" Classic "se právem hrdí titulem" nejúčinnější katalytické kamna na světě ". Toto jedinečné prvenství získala firma Blazeking zásluhou vývoje technologií, během své 35 leté tradice ve výrobě velkých krbových kamen. Absolutní výjimečnost tohoto modelu je zakotvena ve vysoké účinnosti spalování - max.až 88% a možností ekonomického spalování s hořením po dobu až 40 hodin!

Pokud hledáte "mercedes" mezi výrobci kamen - Vaše volba je správná - je jím právě Blaze King.

Je to právě firma Blazeking, která vynalezla v rok 1983 první hybridní kamna za použití teplovzdušného systému vytápění a katalytického konvertoru. V r. 1984 získala první prohlášení o shodě s č.001 v Severní Americe pro první kamna s čistým spalováním.

Účinnost skutečných naměřených hodnot dokazují testy měření agentury EPA, které jsou odrazem reálného fungování kamen.

Kamna KING - mají jedno z největších a nejhlubších ohnisek na trhu. Do topeniště pojme až 41kg tvrdého dřeva co činí 0,121m3. Tento ukazatel není jen ukazatelem vysokého výkonu kamen, ale hlavně u zn. Blazeking ukazatelem, že kamna Blazeking mají o 33% menší spotřebu dřeva. Díky jedinečné kombinaci termostatu a technologii katalytického spalování dokáží na jedno plné naložení pece toto množství paliva udržovat ve stavu hoření po dobu až 40 hodin při ekonomickém provozu.

Kamna KING jsou kamna vhodné pro větší obytné domy, domy s nižšími klimatickými teplotami příp. domy kde je potřeba po delší dobu udržovat teploty pro topný cyklus.

Kamna KING jsou kamna výjimečné svými technickými parametry. Jedná se o vysoce hodnotné kamna, které jsou jedinečné na trhu s přínosem vysokého ekonomického efektu využití paliva v provedení na nejvyšším kvalitativním stupni. Právě verze KING je vlajkovou lodí amerických a kanadských kamen, která udává trend vývoje ekonomického a ekologického spalování na světě.

...

Technické parametry:

výkon: 15,1 kW po dobu 12 hodin

max.tepelný příkon: 206,16KW (údaj na jedno plné naložení při optimálním výkonu)

účinnost: 88% při optimálním výkonu (testováno hodnoty EPA 82%)

topná plocha: 140 - 280m2

doba hoření: až 40 hodin při ekonomickém režimu

emise: 1,76g / hod

velikost topeniště: 0,12m3

kouřovod: 203mm

kapacita dřeva v ohništi: 23kg měkké, 41kg tvrdé

hmotnost: verze Ultra 209kg

verze Classic 189kg

verze Parlor 204kg

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení