SK CZ HU DE

Ashford 20

Ashford 20

Ashford 20

Krásná a elegantní litinová katalytická kamna s nožičkami Blaze King Ashford 20.1 v nadčasovém provedení v mimořádně kvalitní litině je novinkou na trhu ve výrobě Blaze King. Detailně propracovaný povrch a křivky dává Ashfordu prestižní postavení v designu.
Naši řemeslníci používají nadčasovou technologii při výrobě litiny. Při výrobě kamen Ashford 20.1 vytvořili krásný a elegantní kus nábytku s množstvím mistrovsky a detailně propracovaných křivek.
Jedinečné prvenství získala firma Blazeking zásluhou vývoje technologií, během své 35 leté tradice ve výrobě velkých krbových kamen. Výjimečnost modelu Ashford 20 je zakotvena ve vysoké účinnosti spalování - max.až 83% a možností ekonomického spalování s hořením po dobu až 20 hodin!
Pokud hledáte "mercedes" mezi výrobci kamen - Vaše volba je správná - je jím právě Blaze King.
Je to právě firma Blazeking, která vynalezla v rok 1983 první hybridní kamna za použití teplovzdušného systému vytápění a katalytického konvertoru. V r. 1984 získala první prohlášení o shodě s č.001 v Severní Americe pro první kamna s čistým spalováním.
Účinnost skutečných naměřených hodnot dokazují testy měření agentury EPA, které jsou odrazem reálného fungování kamen.
Kamna Ashford 20.1 - se řadí mezi střední ohniště svého typu na trhu. Do topeniště pojme až 18kg tvrdého dřeva co činí 0,05m3. Tento ukazatel není jen ukazatelem vysokého výkonu kamen, ale hlavně u zn. Blazeking ukazatelem, že kamna Blazeking mají o 33% menší spotřebu dřeva. Díky jedinečné kombinaci termostatu a technologii katalytického spalování dokáží na jedno plné naložení pece toto množství paliva udržovat ve stavu Horien po dobu až 20 hodin při ekonomickém provozu.
Ashford je k dispozici v barvě černá ocel, kaštanová glazovaná s vysokým leskem smaltovaná a půlnoční modř pololesklá smaltovaná. Ovládání dvířek a By passu je dřevo v barvě ořech. Tím je vytvořen pocit luxusního detailu při každém používání kamen. Nastavitelný, duální zámek dvířek působí pozitivně a bezpečně při zavírání a je snadno ovladatelný.
Kamna ASHFORD 20.1 jsou kamna vhodné pro střední obytné domy o velikosti 84-140m2 otopné plochy, domy s nižšími klimatickými teplotami příp. domy kde je potřeba po delší dobu udržovat teploty pro topný cyklus.
Kamna ASHFORD 20.1 jsou kamna výjimečné svými technickými parametry. Jedná se o vysoce hodnotné kamna, které jsou jedinečné na trhu s přínosem vysokého ekonomického efektu využití paliva v provedení na nejvyšším kvalitativním stupni. Verze ASHFORD je verzí střední řady klasické katalytické pece z rodiny Blaze King - amerických a kanadských kamen, která udává trend vývoje ekonomického a ekologického spalování na světě.
...
Technické parametry:
výkon: 9,4 kW po dobu 8 hodin na jedno naložení
max.tepelný příkon: 91 KW (údaj na jedno plné naložení při optimálním výkonu)
účinnost: 83% při optimálním výkonu (testováno hodnoty EPA 77%)
topná plocha: 84 - 140m2
doba hoření: až 20 hodin při ekonomickém režimu
emise: 1,34g / hod
velikost topeniště: 0,05m3
kouřovod: 152mm
kapacita dřeva v ohništi: 13,5kg měkké, 18kg tvrdé
hmotnost: verze ohniště s nožičkami 202 kg

Přihlášení