SK CZ HU DE

Krbová kamna

Krbová kamna Blaze King

 • Briarwood II

  Krbová kamna se sekundárním hořením Briarwood II.

  Jedinečné a cenově dostupné moderní volně stojící kanadská krbová kamna Briarwood II od předního výrobce Blazeking, výrobce USA / KANADA - který obsadil první příčku v celosvětovém měřítku EPA v účinnosti, efektivity hoření, výši emisí produktů a celkové délce hoření dřeva.

   

  (čti více)

 • Royal Guardian

  Royal Guardian 3001 - Blaze King

  Jedinečné a další cenově velmi dostupné kanadská krbová kamna Royal Guardian 3001 od předního výrobce Blazeking, výrobce USA / KANADA - který obsadil první příčku v celosvětovém měřítku EPA v účinnosti, efektivity hoření, výši emisí produktů a celkové délce hoření dřeva.

  (čti více)

 • Sirocco 20

  Blazeking Sirocco 20 výkon 9,4kW po dobu 8 hodin na jedno naložení
  Blazeking "Sirocco 20" jsou klasické katalytické krbová kamna s propracovaným rustikálním designem v základní verzi s litinovými nožičkami . Jedná se o další velmi kvalitní katalytické kamna prestižní zn. Blazeking.

  (čti více)

 • Sirocco 30

  Blazeking Sirocco 30 výkon 10,63kW po dobu 10 hodin na jedno naložení
  Blazeking "SIROCCO 30" jsou velké katalytické krbová kamna s klasickými liniemi v nadčasovém designu. Jedná se o další velmi kvalitní katalytické kamna prestižní zn. Blazeking.

  (čti více)

 • Chinook 20

  Blazeking Chinook 20 výkon 9,4kW po dobu 8 hodin na jedno naložení.
  Blazeking "CHINOOK 20" jsou moderní katalytické krbová kamna se silným evropským vlivem na design. Jedná se o další velmi kvalitní katalytické kamna prestižní zn. Blazeking.

  (čti více)

 • Chinook 30

  Blazeking Chinook 30 výkon 10,6kW po dobu 10 hodin na jedno naložení.
  Blazeking "CHINOOK 30" jsou moderní velké katalytické krbová kamna se silným evropským vlivem na design. Jedná se o další velmi kvalitní katalytické kamna prestižní zn. Blazeking.

  (čti více)

 • Ashford 20

  Blaze king Ashford 20.1 - NOVINKA na trhu Blaze King.
  Naši řemeslníci používají nadčasovou technologii při výrobě litiny. Při výrobě kamen Ashford 20.1 vytvořili krásný a elegantní kus nábytku s množstvím mistrovsky a detailně propracovaných křivek.
  (čti více)

 • Ashford 30

  Blazeking Ashford 30 výkon 10,6kW po dobu 10 hodin na jedno naložení.
  Krásná a elegantní litinová katalytická kamna s nožičkami Blaze King Ashford 30 v nadčasovém provedení v mimořádně kvalitní litině. Detailně propracovaný povrch a křivky dává Ashfordu prestižní postavení v designu

  (čti více)

 • Princess


  Blazeking - Princess
  Blazeking "Princess" Classic "jsou po verzi King druhé" nejúčinnější katalytické kamna na světě ". Jedná se o menší sestru - verzi pece která v ničem nezaostává za Kingem - je stavěná pro menší prostory. Toto jedinečné prvenství získala firma Blazeking zásluhou vývoje technologií, během své 35 leté tradice ve výrobě velkých krbových kamen. Absolutní výjimečnost tohoto modelu je zakotvena ve vysoké účinnosti spalování - max.až 88% a možností ekonomického spalování s hořením po dobu až 30 hodin!

  (čti více)

 • King

  Blazeking King Classic výkon 15,1kW po dobu 12 hodin na jedno naložení.
  Blazeking "KING" Classic "se právem hrdí titulem" nejúčinnější katalytické kamna na světě ". Toto jedinečné prvenství získala firma Blazeking zásluhou vývoje technologií, během své 35 leté tradice ve výrobě velkých krbových kamen. Absolutní výjimečnost tohoto modelu je zakotvena ve vysoké účinnosti spalování - max.až 88% a možností ekonomického spalování s hořením po dobu až 40 hodin

  (čti více)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení