SK CZ HU DE

Briarwood II

Krbová kamna se sekundárním hořením Briarwood II.

Krbová kamna se sekundárním hořením Briarwood II.


Jedinečné a cenově dostupné moderní volně stojící kanadská krbová kamna Briarwood II od předního výrobce Blazeking, výrobce USA / KANADA - který obsadil první příčku v celosvětovém měřítku EPA v účinnosti, efektivity hoření, výši emisí produktů a celkové délce hoření dřeva.
Pokud hledáte "mercedes" mezi výrobci kamen - Vaše volba je správná - je jím právě Blaze King.
Je to právě firma Blazeking, která vynalezla v rok 1983 první hybridní kamna za použití teplovzdušného systému vytápění a katalytického konvertoru. V r. 1984 získala první prohlášení o shodě s č.001 v Severní Americe pro první kamna s čistým spalováním.
Účinnost skutečných naměřených hodnot dokazují testy měření agentury EPA, které jsou odrazem reálného fungování kamen.
Briarwood II jsou obzvlášť výjimečné velkým pohledem na překrásný oheň, což vytváří atmosféru otevřeného krbu díky velkému prosklenému rámu dvířek.
Moderní krbová kamna Blaze King - Briarwood II díky nekatalytické technologii sekundárního spalování nabízejí dokonalé spalování s přímým pohledem na oheň. Byly navrženy pro snadnou instalaci a maximální flexibilitu umístění s možností umístění i do výklenku.
Ohniště střední velikosti umožňuje eliminovat nepříjemnosti spojené s častým přikládáním dřeva. Ohniště je obloženo ohnivzdorný cihlami které umožňují vysoké sálání tepla přímo do místnosti. Sekundární spalování umožňuje optimalizaci účinnosti a čištění skla dvířek.
Velké prosklené dvířka jsou v Kanadě výjimečné, umožňují pohledy na oheň z různých úhlů. Teplo a krásu ohně je možné zvýraznit přidáním ozdobného rámu dvířek v příplatkové verzi zlatá nebo stříbrná (satén).
Zvýšení cirkulace vzduchu po místnosti zabezpečuje KIT s ventilátorem, je to příplatková sada obsahující výkonný ventilátor s deskami pro uchycení a cirkulaci vzduchu kolem pláště pece.
...
Technické údaje:
regulovatelný a jmenovitý výkon: 3,1-11,7kW
šířka x výška x hloubka: 699 x 788 x 457mm
hmotnost: 150kg
velikost spalovací komory: 0,0588m3
kouřovod: o152mm
rozměr dvířek: 559 x 279mm
topná plocha: 111,6m2
max. rozměr polen: na šířku 559mm
na hloubku: 305mm
emise EPA: 3,5 g / hod.
doba hoření na jedno naložení: 6-8 hodin
celková účinnost / max. účinnost: 70,5 / 79,7%
odolnost keramického skla: 760 ° C
možnost přídavného ventilátoru s regulací rychlosti (dvojventilátor)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení