SK CZ HU DE

O nás

O nás - náš příběh.

O nás - náš příběh.

Posezení s rodinou, teplo a pohodlí vedle plápolajícího ohně, není právě to, jak byste rádi trávili zimní večery?

Ve firmě Blaze King - výroba, sdílíme tuto vizi od roku 1977 a od samého počátku jsme se zaměřili na jednu jednoduchou myšlenku:

- Navrhnout produkty pro vytápění - krby mimořádně efektivní, šetrné k životnímu prostředí, a vyrobit je a nabídnout zákazníkovi.

Rozvoj našich produktů na vytápění dřevem, kamna i krbové vložky a produktů na plyn jsou zhodnocením starých dobrých hodnot, jako je kvalita a bezpečnost.

Pokud porovnáváme účinnost produktů na dřevo reagujeme na dvě základní otázky:

1. První z nich je z nich je, že kamna generují minimální množství znečišťujících látek, a jsou v souladu s Environmental Protection Agency (EPA) normami. Blaze King - kamna na dřevo vysoce přesahují požadavky EPA.

2. U kamen na dřevo, k tomu aby byly účinné je zároveň třeba spálit méně dřeva za podmínky udržet teplo co nejdelší dobu. Naše kamna na dřevo poskytují extrémně dlouhou dobu hoření a fenomenální produkci tepla.

Celkově lze říci, že kamna Blaze King dokážou spálit až o třetinu méně dřeva než naši konkurenční výrobci kamen a navíc bez tepelných ztrát. To znamená, že strávíte méně času přípravou, kálaním, stahováním, stohováním, přemísťováním a nakládáním dřeva pro Vaše kamna, což znamená značnou finanční a časovou úsporu a také méně popela.

Tak jako zákony o ochraně ovzduší se neustále vyvíjejí, i pro výrobce Blaze King je závazkem pokrok a inovace technologii při vývoji, z pohledu znečišťování a snižování emisí z krbů a kamen. V roce 1984, úřad Oregon zastupující ekologickou kvalitu získal své první kamna v historii na dřevo Certifikátem kamen Blaze KING. V roce 1992 se naše katalytické kamna na dřevo dostaly na trhu do čela v oblasti výkonu a délky procesu hoření. V roce 1992 jsme rozšířili naše řady krbových produktů o plynové kamna a krbové vložky.

Rok 2007 byl významným mezníkem v historii výroby Blaze King. Oslavili jsme 30. výročí a představili náš nejnovější model, sporák na plyn - Torino 1605. Dnes pokračujeme v dobré tradici kvality. Torino pracuje s 82% účinností a udržuje pracovní činnost a teplotu i po výpadku napájení.

Energie plyn a dřevo nám dávají komplexní garance pro všechny naše krbová produkty a maximální záruky v podnikatelské sféře. Spojujeme spolupráci přátelského personálu s vysokou dávkou profesionality a odborní zdatnosti. Po celou dobu naší činnosti je pro nás prioritou vyrábět kvalitní topné produkty, které mají vysokou účinnost, jsou nanejvýš šetrné k životnímu prostředí a dosahují dlouhou životností. To je Blaze King - to jsme my.

Nic nevypovídá o kvalitě tak, jako samotný produkt Blaze King!
Je naším přáním, vyrábět a nabízet Vám nejlepší produkty.

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení