SK CZ HU DE

Princess Insert

Blaze King - Princess Insert - katalytická krbová vložka s dobou hoření 9 hodin při výkoně 11,6kW na jedno naložení.

Blaze King - Princess Insert - katalytická krbová vložka s dobou hoření 9 hodin při výkoně 11,6kW na jedno naložení.

Blazeking "Princess" Insert "je velká katalytická krbová vložka - sestra krbových kamen Princess, které jsou druhé" nejúčinnější katalytické kamna na světě ". Jedná se o menší sestru - verzi která v ničem nezaostává za Kingem - je stavěná pro menší prostory. Toto jedinečné prvenství získala firma Blazeking zásluhou vývoje technologií, během své 35 leté tradice ve výrobě velkých krbových kamen. Absolutní výjimečnost tohoto modelu je zakotvena ve vysoké účinnosti spalování - max.až 86% a možností ekonomického spalování s hořením po dobu až 27 hodin!

Pokud hledáte "mercedes" mezi výrobci kamen a krbových vložek - Vaše volba je správná - je jím právě Blaze King.

Je to právě firma Blazeking, která vynalezla v rok 1983 první hybridní kamna za použití teplovzdušného systému vytápění a katalytického konvertoru. V r. 1984 získala první prohlášení o shodě s č.001 v Severní Americe pro první kamna s čistým spalováním.

Účinnost skutečných naměřených hodnot dokazují testy měření agentury EPA, které jsou odrazem reálného fungování kamen.

Krbová vložka PRINCESS - má po kamnech KING jedno z největších a nejhlubších ohnisek na trhu. Do topeniště pojme až 24kg tvrdého dřeva co činí 0,071m3. Tento ukazatel není jen ukazatelem vysokého výkonu krbové vložky, ale hlavně u zn. Blazeking ukazatelem, že vložka Blazeking má o 33% menší spotřebu dřeva. Díky jedinečné kombinaci termostatu a technologii katalytického spalování dokážou toto množství paliva na jedno plné naložení pece udržovat ve stavu hoření po dobu až 27 hodin při ekonomickém provozu.

Krbová vložka PRINCESS je vložka vhodná pro větší obytné domy, domy s nižšími klimatickými teplotami příp. domy kde je potřeba po delší dobu udržovat teploty pro topný cyklus.

Krbová vložka PRINCESS je vložka výjimečná svými technickými parametry. Jedná se o vysoce hodnotnou vložku, která je jedinečná na trhu s přínosem vysokého ekonomického efektu využití paliva v provedení na nejvyšším kvalitativním stupni. Verze Princess je vedle kamnech KING druhou nejprestižnější položkou mezi kamny a vložkami a řadí se s Kingem k vlajkovým lodím amerických a kanadských kamen, která udává trend vývoje ekonomického a ekologického spalování na světě.

Technické parametry:

výkon: 11,59 kW po dobu 9 hodin

max.tepelný příkon: 121KW (údaj na jedno plné naložení při optimálním výkonu)

účinnost: 86% při optimálním výkonu (testováno hodnoty EPA 80%)

topná plocha: 93 - 214m2

doba hoření: až 27 hodin při ekonomickém režimu

emise: 2,0 g / hod

velikost topeniště: 0,071m3

kouřovod: 152mm

kapacita dřeva v ohništi: 17,2kg měkké, 24kg tvrdé

hmotnost:  159kg

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení